Rezervasyon Yap

Hakkımızda

Newway Hotel, konuklarına konfor, estetik ve samimiyetin bir arada bulunduğu bir anlayışla hizmet vermektedir. Newway Hotel olarak amacımız sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak, bunun sürekliliğini sağlamak ve hizmetlerinden %100 memnun olunan bir kurum olmaktır.

Newway Hotel 67 oda 134 yatak kapasitesi ile konuklarına geleneksel misafirperverlik anlayışı ile hizmet vermektedir. Teras katımızda bulunan restoranımızda panaromik Erciyes ve Şehir manzarası eşliğinde, Geleneksel Kayseri Mutfağının eşsiz lezzetlerinden, dünya mutfağına uzanan zengin menümüz ile güzel anların keyfine varabilirsiniz.

Newway Kayseri Hotel 300 metrekare çok amaçlı ve geniş toplantı salonu ile profesyonel toplantı ve teknik personeli sayesinde ihtiyaç ve beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermektedir.

Fark Elektrik Turizm İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

İştiraklerimiz;

  • Fark İnşaat
  • Metin Balıkçı İnşaat
  • Fark Elektrik

Ortak İştiraklerimiz;

  • Best Elektrik Otomasyon A.ş.
Hakkımızda
Vizyon / Misyon
Vizyon / Misyon

Vizyonumuz

Vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir.  Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz misafir memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır.

Misyonumuz 

Topluma Çalışanlarıyla , şirket prensipleriyle , Ülkesine koşulsuz sadakat ile çalışarak örnek olmaktır.Tüm konuklarımıza aynı mükemmellikte hizmet sunmak , mutlu ve huzurlu olmalarını sağlamak.Sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak ve sürekliliğini sağlamak.Hizmetlerinden %100 memnun olunan bir kurum olmak.

Rezervasyon Yap
💬 Yardım ister misiniz?
WhatsApp
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?